Mechanikai szerelő

Munkáltató:

Cégünk fő tevékenysége ipari folyamatirányító rendszerek, egyedi célgépek, ipari kamerás mérő- és kiértékelő rendszerek tervezése, gyártása, valamint ipari robotrendszerek tervezése és implementálása.

Feladat:

  • Különleges, egyedi berendezések mechanikai összeszerelésére
  • Robotok, robotcellák mechanikai összeszerelése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Bármilyen műszaki végzettség (mechatronikai vagy elektronikai műszerész, mezőgazdasági gépszerelő) vagy hasonló területen szerzett jártasság

Előnyt jelent:

  • Egyedi berendezések mechanikai összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Elektronikai és pneumatikus ismeretek

Amit nyújtani tudunk:

  • Változatos, magas szintű szakmai munka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljes munkaidő
  • Egyműszakos munkarend
  • Munkába járás támogatása: bruttó 30 Ft/km (vidéki munkavállalóknak)
  • Cafetéria juttatás
  • Kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

Információ:

Önéletrajzokat a hr@tipa.hu, valamint a mechanikaiszerelo@hr.videoton.hu e-mail címre várjuk.

Bővebb információért és további álláslehetőségekért, keresse fel honlapunkat: www.tipa.hu

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT TIPA Kft.
Munkakör jellege
Fizikai munka